A következő élő közvetítés része Kellett a cserecsatár szemfülessége, nehéz győzelemmel kezdett Hollandia

Hollandia csodacseréje döntött Lengyelország ellen

Alex Livesey/Getty Images

A lengyel válogatott vasárnap délután megszorongatta a hollandokat az Európa-bajnokság csoportkörében, de végül 2-1-re kikapott.

Hollandia letámadta ellenfelét az első félidőben, sorra alakította ki a helyzeteit, de mégis hátrányba került, mert egy szöglet utáni fejesből a lengyelek szereztek vezetést. Még az első félidőben sikerült begyötörni az egyenlítő gólt, de térfélcsere után behúzták a kéziféket a csapatok. Nagyjából a 70. perc környékén úgy tűnt, mintha megelégednének a felek az 1-1 ponttal, de a csereként beálló Wout Weghorst két perc alatt betalált és eldöntötte a három pont sorsát.